top of page

מעגלי נשים - Women's Circles

מעגלי נשים לגיבוש, העצמה ו- wellbeing (שלומות). מעגלי הנשים שלנו נעשים בקבוצות באווירה חיובית ואינטימית. כל מה שנאמר במעגל הנשים נשאר במעגל הנשים ונוצרת חוויה משותפת, מעצימה והיכרות מעמיקה בין הנשים.

במעגלי הנשים שאנו מנחות אנו משתמשות במגוון מתודות המתאימות לנשים, כמו תנועה, ריקוד, כתיבה, טכניקות לשחרור מטראומות ויצירת חוסן וחיים מיטביים.

מעגלי נשים הם חלק ממעגלי הקשבה. מעגל שהוא מרחב בטוח בו נלמד להבין ונתאמן לעומק על תקשורת איכותית.  

כל מערכת יחסים, בין אם קצרת טווח או ארוכת טווח, עמוקה או קלילה, בנויה על תקשורת. תקשורת מדויקת עוזרת ליצור מערכת יחסים מדויקת.


המהות של שפת המעגל היא החיבור בין לב וראש: כשנדבר מהלב ונקשיב מהלב יש תובנות וחכמה שלא יגיעו אחרת. יש חיבורים עמוקים ונוצרת חכמת המעגל. ולכל מעגל חכמה ייחודית כי היא בנויה מהקולות של כל משתתפיה.

בין אם תחפשו יום כיף לנשים, גיבוש קבוצה או תהליך עומק להעצמה, מעגל נשים מחבר נשים מהלב, כולל עבודה על גוף  ונפש, ויוצר קירבה, חכמה ושמחה.  

נשים-בעץ.jpeg

מעגל נשים בטבע

הכרנו את המעגל לפני כ-20 שנה ממורים שהגיעו מארה"ב ומלווים אותנו עד היום.

התחום המגיע מארה"ב כיום והגיע לפריסה עולמית.

ב- 2003 יצרנו עם עוד מנחים וטריינרים את עמותת מעגל הקשבה שהיא הקשר הרשמי עם הארגון העולמי ואחראית על הכשרות, כי ראינו את החשיבות של למידת הקשבה ודיבור אותנטי ולבבי כבסיס לכל מערכת יחסים – במשפחה, בעבודה, בזוגיות, בין חברים, כל מה שנבקש לעשות שלא נעשה לבד תלוי במערכת היחסים שנבנה ונתחזק עם אלו שאתנו.


יש לנו ניסיון רב שנים בהנחיית מעגלי נשים במגוון תחומים ולמגוון מטרות: 


ריטריט מעגל נשים בטבע – התנתקות מהיום יום, למקומות מיוחדים בטבע לפגוש את עצמי, להתנקות ולחזור למיטבי. אורה מנחת קיימות מעל 12 שנה. הריטריטים שלנו רק לנשים, נשמור מרחב בטוח ואינטימי לעבודה אישית עמוקה. העבודה נעשת במקומות נעימים, שקטים ויפים, בדרך כלל ל-3 ימים.


חיבור בין תרבותי - עבודה חברתית בנושאים של תרבויות שונות, מגוון, בין גילאי ובין דתי, נושא השלום. שפת הלב שנלמד במעגל היא שפה של חיבור גם כשאין שפה משותפת אחרת, כי היא יוצרת שדה משותף דרך הסיפורים האישיים הנשמעים במרחה ללא שיפוטיות. אורה ועטאף מהוות בעצמן דוגמא של שותפות ושלום, מתוך 20 שנות עבודה וחברות יחד.


מעגלי נשים בזום במידה ואין אפשרות למפגשים פנים אל פנים – אנו מעבירות מעגלי נשים לנשים שלא יכולות לצאת מהבית בגלל מצבים שונים, או כאשר הקבוצה היא ממקומות שונים בארץ ובעולם. את המעגלים אנו מנחות בזום, בשפות עברית, ערבית ואנגלית.

מעגלי נשים לרשויות, חברות וארגונים - מעגלי נשים חוויתיים, המחברים בין הנשים בארגון ועוזרות לייצר היכרות מעמיקה, נעימה שתורמת לבניית קשרים בתוך הארגון ולשיתופי פעולה לטווח הארוך. מעגלי נשים אלו יכולים להתאים ליום האישה, לימי גיבוש ועוד.


מעגלי נשים ומעגלי תמיכה לנשים בעמותות ובמסגרות נוספות – למי שנמצאות בשטח, פוגשות מצבים מורכבים ונתונות לשחיקה בתפיקדיהן.

מעוניינים לשמוע עוד על מעגלי הקשבה?

צרו איתנו קשר:

עטאף עוואד - 050-763-7058        אורה המר - 054-692-4044

מעגלי ההקשבה שאנו מציעות:

מעגלי הקשבה לאנשי חינוך

מעגלים בין תרבותיים

מעגלי הקשבה לארגונים ולחברות: למנהלים, לעובדים וגם מעגלים משולבים

מעגלי הקשבה למגזר הציבורי - מועצות, עיריות, משרד החינוך ועוד...

תמונות ממגוון מעגלי נשים

bottom of page